loader image
Serge Moreau
MISTRZ METODY CIĘCIA KALIGRAFEM, GŁÓWNY MENTOR I OPIEKUN WYSZKOLONYCH W POLSCE FRYZJERÓW.

SERGEMOREAU

Serge Moreau

GŁÓWNY MENTOR I OPIEKUN WYSZKOLONYCH W POLSCE FRYZJERÓW

advanced divider

Za sprowadzeniem Calligraphy Cut do Polski stoi Serge Moreau i jego córka Julie Derndinger.

Serge Moreau, to mistrz metody cięcia kaligrafem, głównym mentor i opiekun wyszkolonych w Polsce fryzjerów. Obserwując ich pracę na całym świecie stwierdził, że Calligraphy Cut to druga rewolucja po tej, którą stworzył Vidal Sassoon, ucząc techniki geometrycznego cięcia nożyczkami.

Julie Derndinger, razem z ojcem wprowadza w tajniki metody i szkoli nowych stylistów, dzieląc się swoim ogromnym doświadczeniem w sztuce Calligraphy Cut.

I SZKOLENIE CALLIGRAPHY CUT W POLSCE

Kolejnym ważnym momentem dla Calligraphy Cut był udział Franka Brormanna w programie telewizyjnym VOX TV, podczas którego musiał on przekonać inwestorów, że kaligraf to narzedzie, w które warto inwestować. Filozofia Calligraphy Cut tak zachwyciła inwestorów, że otrzymał on propozycję wsparcia finansowego w wysokości ponad 1 mln. euro funduszy na rozwój koncepcji cięcia kaligrafem na cały świat. W ciągu tygodnia od premiery programu fraza „Calligraphy Cut” została wpisana w wyszukiwarkę Google ponad 13 milionów razy.

II SZKOLENIE CALLIGRAPHY CUT W POLSCE

20-21 listopada 2017 odbyło się drugie szkolenie, podczas którego grono kaligrafistów poszerzyło się o kolejnych wspaniałych stylistów-fryzjerów.

W czasie tego spotkania swoje umiętności doszkalali równiez ci, którzy do rodziny kaligrafistów trafili już w czerwcu.